Przedszkole w Ogrodzie Żywiec ul. Świętokrzyska 43, 34-300 Żywiec

tel.: 793 942 632 lub 794 155 471
przedszkolezywiecogrod@gmail.com

Zapisy do przedszkola trwają - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

W każdy czwartek zajęcia sportowe z profesjonalnym trenerem w naszym ogrodzie

zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec

Strażacy w przedszkolu

(najedź kursorem myszki aby powiększyć zdjęcie)

zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec

Nowy atestowany plac zabaw już w naszym przedszkolu

W każdy wtorek o godzinie 11 odbywają się zajęcia otwarte z ceramiki z proesjonalną artystką. Wystarczy, że zapiszesz swoje dziecko w poniedziałek by móc uczestniczyć w tym fantastycznym wydarzeniu.

Zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Tegoroczne wakacje (2015) były obfite w dni otwarte:

W dniu 13 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się pierwsze zajęcia otwarte, których celem było poznanie się nawzajem przez wzięcie udziału w grach, zabawach i zajęciach rozwijających wyobraźnię, sprawność ruchową i plastyczną. Przeprowadziliśmy zajęcia umuzykalniające i rytmiczne, zabawy z językiem angielskim, zajęcia twórcze z masą plastyczną i balonikami oraz animacje teatralne.

W dniu 20 lipca prowadziliśmy drugie zajęcia otwarte. Tym razem atrakcją było zakładanie ogródka ziołowego z naszym ogrodnikiem. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się: jak założyć przydomowy zielnik, jak poznać zioła po ich wyglądzie i zapachu, jak je wykorzystać do przyrządzania aromatycznych, orzeźwiających i zdrowych napojów.

W dniu 24 sierpnia br. mieliśmy trzecie zajęcia otwarte. atrakcją było spotkanie z logopedą w formie zabawy. W czasie spotkania dzieci słuchały bajeczki logopedycznej „O języczku wędrowniczku” i dowiedziały się, jak gimnastykować język, usta, policzki, by poprawnie wymawiać wszystkie głoski i usprawnić mowę. Przeprowadzono także zajęcia logarytmiczne i ciekawe zabawy w naszym ogrodzie, np. zabawa w garaż, rozpoznawanie odgłosów przyrody, wyszukiwanie rymów oraz ćwiczenia oddechowe kształtujące oddech dla mowy.

Tego typu zajęcia są systematycznie kontynuowane w naszym przedszkolu.

zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec

Z radością informujemy że dołączyliśmy do grona sponsorów Żywieckiego Suwakowania 2015

Strona dostępna również na Facebooku.