Przedszkole w Ogrodzie Żywiec ul. Świętokrzyska 43, 34-300 Żywiec

e-mail: przedszkolezywiecogrod@gmail.com

Przedszkole w Ogrodzie

zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec

W naszym przedszkolu dbamy o dobrą opiekę, wychowanie i wszechstronny rozwój dziecka, a nade wszystko o przyjazną, serdeczną i rodzinną atmosferę. Stawiamy nie na ilość, ale na jakość pracy z dzieckiem, dlatego przewidujemy, że do przedszkola uczęszczać będzie nie więcej niż 21 dzieci podzielonych na dwie grupy wiekowe. Nasza kadra pedagogiczna jest wykształcona, kompetentna, doświadczona, ambitna, przy czym otwarta i wrażliwa na potrzeby dzieci.

zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec

Stosujemy atrakcyjne, nowoczesne i sprawdzone metody pracy z dziećmi przy zachowaniu indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Posiadamy bardzo dobre warunki lokalowe (dwie słoneczne, dobrze wyposażone i estetycznie urządzone sale w budynku zlokalizowanym w pięknym, obszernym ogrodzie).

zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec

Gwarantujemy smaczne, domowe posiłki zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci jest sprawą bezwzględnie priorytetową.

zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec

Wszystkie sprzęty, zabawki oraz pomoce naukowe posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Podlegamy stałym kontrolom Kuratorium Oświaty, Sanepidu i Straży Pożarnej. Nasz obiekt wyposażony jest w wideo-domofon, dzięki czemu nie ma możliwości wejścia na teren Przedszkola osób nieupoważnionych.

Posiadamy miejsca parkingowe przeznaczone dla samochodów rodziców przywożących i odbierających dzieci z przedszkola.

zdjęcie przedszkola w Ogrodzie Żywiec

Strona dostępna również na Facebooku.